Звинуваченого у держзраді ексголову МОЗ Криму Михальчевського відпустили з СІЗО


Колишньому голові міністерства охорони здоров’я АР Крим Петру Михальчевському Дніпровський райсуд Києва змінив запобіжний захід із тримання в СІЗО на домашній арешт

Про це повідомила прес-секретар генерального прокурора Лариса Сарган на сторінці у Facebook. Об этом сообщает esz.in.ua со ссылкой на СМИ.

"Щойно Дніпровський районний суд м. Києва звільнив з-під варти ексглаву МОЗ Криму Петра Михальчевського, який звинувачується в державній зраді, змінивши йому запобіжний захід на домашній арешт", — написала Сарган.

  • У червні 2019 року Дніпровський районний суд Києва на два місяці продовжив арешт ексглаві МОЗ Криму Петру Михальчевському, обвинуваченому в державній зраді.
  • Михальчевський перебуває під вартою з 8 січня 2018 року. Спочатку він утримувався в СІЗО Херсона, влітку його перевезли в київський слідчий ізолятор. У червні розслідування у справі ексміністра було завершено, зараз справу розглядає Дніпровський районний суд Києва.
  • Посаду міністра охорони здоров’я Криму Михальчевський обіймав з 27 лютого до 10 червня 2014 року — в уряді, підконтрольному Росії. Прокуратура АРК вважає, що тим самим він учинив діяння, передбачені ст. 110 Кримінального кодексу України (посягання на територіальну цілісність) і ст. 111 (державна зрада).
  • Сам Михальчевський визнає, що працював міністром охорони здоров’я, але не вважає це держзрадою. Він обґрунтовує це тим, що його обирала на посаду Верховна Рада АРК відповідно до законодавства України.
  • Колишній перший "міністр охорони здоров’я" анексованого Криму Петро Михальчевський після втечі з окупованого півострова прожив в Києві три роки і навіть працював в одній зі столичних лікарень
  • Михальчевський також за власною схемою змушував кримчан віддавати йому українські паспорти

Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/07/09/zvynuvachenogo_u_derzhzradi_eks_golovu_moz_krymu_mykhalchevskogo_vidpustyly_z_sizo”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя