Як житомиряни ставляться до перекриття площі Соборної? Опитування

Як житомиряни ставляться до перекриття площі Соборної? Опитування

У зв’язку з проведенням Другого форуму регіонів України та Республіки Білорусь, Житомир потерпає від заторів, а містяни незадоволені перекриттям доріг, оскільки пересуватися по місту – нереально. Об этом сообщает assignment.in.ua со ссылкой на СМИ.

Перекрили рух ще вранці 1 жовтня, і триватиме перекриття аж до 5 жовтня. Журналісти редакції «20 хвилин» поспілкувалися з жителями міста і дізналися їхню думку щодо перекриття дорожнього руху в центрі Житомира.


«Це кошмар, машини їздять, як хочуть. Затори, особливо там, де «ЕКО-маркет» (Леха Качинського – авт.), доїхати кудись – нереально, поки з тими заторами водій доїде, то швидше вже пішки доїхати. Маршрутки забиті, людей купа», — розповідає студентка Аліна, 22 роки.


«Я по місту бачу затори, особливо в центрі. Проїхати не можна. Це тимчасово, звісно, але дуже часто зараз перекривають центральні дороги, і це викликає чимало незручностей», — ділиться підприємець Віталій, 32 роки.


«Чесно кажучи, незручно. Дорогу перейти неможливо, особливо там, де немає світлофорів – взагалі. Водії «пруть» нагло, і немає нікого, хто б регулював рух. Затори, купа людей і машин. Вчора чекала 40 хвилин маршрутку», — розповідає пенсіонерка Валентина.


«В мене дуже негативне ставлення до постійного перекривання площі. Транспорт нормально не ходить, купа незручностей, нормально не регулюється нічого. Заходи цікаві – класно, але потрібно до дрібниць все продумувати, і брати до уваги, що людям буде незручно», — наголошує вчителька Антоніна, 44 роки.


Як бачимо, житомиряни незадоволені перекриттям площі Соборної, оскільки це викликало ряд незручностей, як для пішоходів, так і для водіїв.


Нагадаємо, сьогодні Соборний майдан оточений поліцією і Нацгвардією, прохід можливий тільки через рамки.


Джерело статті: “https://zt.20minut.ua/Podii/yak-zhitomiryani-stavlyatsya-do-perekrittya-ploschi-sobornoyi-opituvan-10948902.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя